משלוחים מארה"ב לעסקים ואנשים פרטיים

יבואנים מוסדיים ופרטיים של סחורות ותכולות שונות מארצות הברית נדרשים לשירותה של חברת משלוחים מקצועית, המאומנת ומיומנת במתן כל השירותים הנדרשים לקבלת המוצר בשלמותו ולאחר הסדרת כל המיסוי המתחייב.  חברת שילוח בינלאומי מציעה ללקוחותיה את כל  מעטפת השירותים מהחל ועד כלה: היא מיידעת אותם על אודות התהליך, האישורים הנדרשים, המהות של יבוא, יצוא, הפרקטיקה של שילוח בינלאומי ועוד.

ביטוח משלוחים מארה"ב הוא תנאי הכרחי מבחינת מי שממתינים למוצר שהזמינו. הביטוח מאפשר להם להיות שקטים מעצם הידיעה כי גם אם הסחורה או המוצר שהזמינו יינזקו- הם יקבלו את מלוא הפיצוי, כפי שמוסדר מבעוד מועד בחוזה.

גם מי שנדרשים למידע על משלוח לישראל מארה"ב וגם מי שנדרשים למידע על משלוח לארצות הברית יכולים לקבל אותו מחברת שילוח בינלאומי, שמספקת גם שירות אריזה חסכוני לחבילות גדולות, מידע על תקנות המיסוי, מתחם לוגיסטי לאחסון סחורה שאמורה לצאת או שהגיעה וטרם נקבע לה מיקום ושירות מעקב ובקרה און ליין בכל משך התהליך.

 בין עסקים לאנשים פרטיים

 יש הבדל בין משלוחים מארה"ב לעסקים לבין משולחים לאנשים פרטיים, שהרי אין דין מי שנזקקים לשירות זה לייצוא או לייבוא תדיר של סחורה בכמויות גדולות לבין מי שמזמינים מוצר יחיד באופן חד פעמי. אמנם- גם בנושא זה דין פרוטה כדין מאה והתהליך צריך להתבצע באופן מסודר ושקוף, אבל באופן טבעי הציפייה של בעלי עסקים המייצאים סחורות לארצות הברית ומייבאים אותן ממנה היא לחברת שילוח בינלאומי הנותנת להם מענה כולל ומלא, לרבות שירות עמילות מכס ואחסון בתנאים נדרשים, בטמפרטורה, במתחם מוגן ושמור 24/7.

משלוחים מארה"ב מטופלים במקצועיות על ידי חברת שילוח בינלאומי המתמחה, בין השאר, בשילוח אל ארצות הברית וממנה, ומעסיקה אנשי מקצוע המכירים היטב את השוק האמריקני, את נוהלי ודפוסי העבודה, את הפרוצדורה של השילוח ועמילות המכס. חברה מקצועית מאפיינת ומגדירה את סוג הסחורה או התכולה ועל פי זה מייעצת ואף מסייעת לאריזה, מייעדת לה שילוח ימי או שילוח אווירי על פי שיקולים שונים, כאשר טובת הלקוח לנגד עיניה.

מי שסוחרים בקביעות עם השוק האמריקני ודאי נדרשים למידע מדויק על התקנות השונות המחייבות בשילוח בינלאומי מהמדינה ואליה. סוגי מוצרים וסחורות שונים מחייבים תקן ייחודי וייעודי, אשר בהעדרו עלול המשלוח להיפסל, לכן היכרות מעמיקה עם תנאי הסף, הדרישות תווי תקן האיכות והבטיחות, האריזה ועוד הם קריטיים לעצם ההיתכנות של ייצוא וייבוא סחורות אל ארצות הברית וממנה.

 

סוף מעשה במחשבון תחילה

אנשים פרטיים יכולים לחשב מבעוד מועד את המחיר, לרבות המסים והעמלות, עלות השילוח וההפצה, שיידרשו לשלם על מוצר מיובא. מדובר בהערכת מחיר מדויקת למדיי אף דגי המחיר הסופי נקבע על פי מידות החבילה ומשקלה לאחר הגעתה אל מרכז לוגיסטי, לפני הפצתה ומסירתה. זכותכם לברר על אודות מחיר השילוח על כל מרכיביו כדי להימנע מהפתעות ומתחושה כי אתם מחויבים על מרכיבים שונים שאינם ידועים לכם.

למי שאינם מכירים כלל וכלל את התחום מומלץ להתייעץ עם חברה העוסקת בהעברת משלוחים מארצות הברית לישראל בים או באוויר ומעניקה את כל מעטפת השירותים הנדרשת. שחרור חבילה מהמכס ייעשה באופן פשוט וקל יותר כאשר יש לכם כתובת לייעוץ ולקבלת מידע, ודאי כאשר אתם מצפים לקבל מוצר גדול ויקר.

בשורה התחתונה: שילוח בינלאומי מארצות הברית בפרט ומארצות תבל בכלל הוא נושא גדול ורחב. על מנת להבין את האופן שבו הוא מתנהל חשוב לקבל מידע וייעוץ מאנשי מקצוע בתחום זה.